ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Διαιτητές: Ο Φωτιάδης στο ΠΑΟΚ - Λαμία, ο Καραντώνης στο Ξάνθη - Άρης

Αναλυτικά οι ορισμοί για τα ματς της 7ης αγωνιστικής της Super League 1

 16/10/2019 16:04

Διαιτητές: Ο Φωτιάδης στο ΠΑΟΚ - Λαμία, ο Καραντώνης στο Ξάνθη - Άρης

Ο Φώτης Φωτιάδης του συνδέσμου Καστοριάς ορίστηκε διαιτητής της κυριακάτικης (20/10, 18:00) αναμέτρησης μεταξύ ΠΑΟΚ και Λαμίας για την 7η αγωνιστική της Super league 1, ενώ τον αγώνα της Ξάνθης με τον Άρη, που θα διεξαχθεί επί της Κυριακή (20/10, 17:00) θα διευθύνει ο Δημήτρης Καραντώνης από την Ημαθία.

Οι διαιτητές και οι βοηθοί στα ματς της 7ης αγωνιστικής:

Σάββατο 19/10

Ολυμπιακός - ΟΦΗ (19:30): Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Πάτρας (Μακεδονίας)

Παναιτωλικός - ΑΕΛ (20:00): Φωτιάς (Πέλλας), Πάγκαλος (Λασιθίου), Δίπλαρης (Καρδίτσας)

Κυριακή 20/10

Ξάνθη - Άρης (17:00): Καραντώνης (Ημαθίας), Δημητριάδης (Καστοριάς), Χατζηνάκος (Δράμας)

Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης (17:15): Κουτσιαύτης (Άρτας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

ΠΑΟΚ - Λαμία (18:00): Φωτιάδης (Καστοριάς), Ζήρδας (Αθηνών), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

ΑΕΚ - Βόλος (19:30): Ζαχαριάδης (Μακεδονίας), Σινιοράκης (Χανίων), Φίλος (Βοιωτίας)

Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (19:30): Παπαπέτρου (Αθηνών), Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Τζιώτζιος (Θράκης)

Ο Φώτης Φωτιάδης του συνδέσμου Καστοριάς ορίστηκε διαιτητής της κυριακάτικης (20/10, 18:00) αναμέτρησης μεταξύ ΠΑΟΚ και Λαμίας για την 7η αγωνιστική της Super league 1, ενώ τον αγώνα της Ξάνθης με τον Άρη, που θα διεξαχθεί επί της Κυριακή (20/10, 17:00) θα διευθύνει ο Δημήτρης Καραντώνης από την Ημαθία.

Οι διαιτητές και οι βοηθοί στα ματς της 7ης αγωνιστικής:

Σάββατο 19/10

Ολυμπιακός - ΟΦΗ (19:30): Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Πάτρας (Μακεδονίας)

Παναιτωλικός - ΑΕΛ (20:00): Φωτιάς (Πέλλας), Πάγκαλος (Λασιθίου), Δίπλαρης (Καρδίτσας)

Κυριακή 20/10

Ξάνθη - Άρης (17:00): Καραντώνης (Ημαθίας), Δημητριάδης (Καστοριάς), Χατζηνάκος (Δράμας)

Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης (17:15): Κουτσιαύτης (Άρτας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

ΠΑΟΚ - Λαμία (18:00): Φωτιάδης (Καστοριάς), Ζήρδας (Αθηνών), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

ΑΕΚ - Βόλος (19:30): Ζαχαριάδης (Μακεδονίας), Σινιοράκης (Χανίων), Φίλος (Βοιωτίας)

Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (19:30): Παπαπέτρου (Αθηνών), Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Τζιώτζιος (Θράκης)

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία