ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Γ' εθνική: Τα αποτελέσματα στους ομίλους του Βορρά

Τα σκορ, οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική

 16/11/2019 18:54

Γ' εθνική: Τα αποτελέσματα στους ομίλους του Βορρά

Τα σημερινά αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική στους ομίλους του Βορρά της Γ’ εθνικής:

1ος όμιλος (9η αγωνιστική):

Αετός Ορφανού - Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Απόλλων Παραλιμνίου - Ορφέας Ξάνθης 1-1

Πανσερραϊκός - Δόξα Θεολόγου 7-0

Άρης Αβάτου - Πανδραμαϊκός 2-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Ν. Ζυγού 2-0

Κεραυνός Πέρνης - Κιλκισιακός 2-1

Η βαθμολογία:

Νέστος Χρυσούπολης 24

Πανσερραϊκός 21

Πανδραμαϊκός 19

Αετός Ορφανού 15

Απόλλων Παραλιμνίου 15

Κεραυνός Πέρνης 11

Ένωση Αλεξανδρούπολης 10

Δόξα Κάτω Καμήλας 10

Άρης Αβάτου 9

Ορφέας Ξάνθης 6

Ηρακλής Ν. Ζυγού 5

Κιλκισιακός 4

Δόξα Θεολόγου 1

Η επόμενη αγωνιστική:

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

15:00 Απόλλων Παραλιμνίου - Αετός Ορφανού

15:00 Νέστος Χρυσούπολης - Πανσερραϊκός

15:00 Ορφέας Ξάνθης - Άρης Αβάτου

15:00 Πανδραμαϊκός - Ένωση Αλεξανδρούπολης

15:00 Δόξα Κάτω Καμήλας - Κιλκισιακός

15:00 Ηρακλής Ν. Ζυγού - Κεραυνός Πέρνης

2ος όμιλος (11η αγωνιστική):

Ν. Καλλικράτεια - Αγροτικός Αστέρας 1-2

Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας - Θύελλα Σαρακηνών 2-1

Αλμωπός Αριδαίας - Θερμαϊκός Θέρμης 4-0

Ποσειδών Μηχανιώνιας - Νίκη Αγκαθιάς 1-1

Γιαννιτσά - Φλώρινα 3-0

Η βαθμολογία:

Αλμωπός Αριδαίας 28

Μακεδονικός 23

Θερμαϊκός Θέρμης 20

Γιαννιτσά 19

Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 17

Ν. Καλλικράτεια 15

Θύελλα Σαρακηνών 14

Εδεσσαϊκός 13

Αγροτικός Αστέρας 13

Ποσειδών Μηχανιώνας 12

Νίκη Αγκαθιάς 11

Φλώρινα 10

Αστραπή Μεσοποταμιάς 7

* Άρης Παλαιοχωρίου και ΑΟ Σειρήνα έχουν αποσυρθεί από το πρωτάθλημα

Η επόμενη αγωνιστική:

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

15:00 Εδεσσαϊκός - Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας

15:00 Αγροτικός Ευόσμου - Μακεδονικός

15:00 Αστραπή Μεσοποταμίας - Ποσειδών Μηχανιώνας

15:00 Θερμαϊκός Θέρμης - Γιαννιτσά

15:00 Νίκη Αγκαθιάς - Φλώρινα

Τα σημερινά αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική στους ομίλους του Βορρά της Γ’ εθνικής:

1ος όμιλος (9η αγωνιστική):

Αετός Ορφανού - Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Απόλλων Παραλιμνίου - Ορφέας Ξάνθης 1-1

Πανσερραϊκός - Δόξα Θεολόγου 7-0

Άρης Αβάτου - Πανδραμαϊκός 2-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Ν. Ζυγού 2-0

Κεραυνός Πέρνης - Κιλκισιακός 2-1

Η βαθμολογία:

Νέστος Χρυσούπολης 24

Πανσερραϊκός 21

Πανδραμαϊκός 19

Αετός Ορφανού 15

Απόλλων Παραλιμνίου 15

Κεραυνός Πέρνης 11

Ένωση Αλεξανδρούπολης 10

Δόξα Κάτω Καμήλας 10

Άρης Αβάτου 9

Ορφέας Ξάνθης 6

Ηρακλής Ν. Ζυγού 5

Κιλκισιακός 4

Δόξα Θεολόγου 1

Η επόμενη αγωνιστική:

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

15:00 Απόλλων Παραλιμνίου - Αετός Ορφανού

15:00 Νέστος Χρυσούπολης - Πανσερραϊκός

15:00 Ορφέας Ξάνθης - Άρης Αβάτου

15:00 Πανδραμαϊκός - Ένωση Αλεξανδρούπολης

15:00 Δόξα Κάτω Καμήλας - Κιλκισιακός

15:00 Ηρακλής Ν. Ζυγού - Κεραυνός Πέρνης

2ος όμιλος (11η αγωνιστική):

Ν. Καλλικράτεια - Αγροτικός Αστέρας 1-2

Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας - Θύελλα Σαρακηνών 2-1

Αλμωπός Αριδαίας - Θερμαϊκός Θέρμης 4-0

Ποσειδών Μηχανιώνιας - Νίκη Αγκαθιάς 1-1

Γιαννιτσά - Φλώρινα 3-0

Η βαθμολογία:

Αλμωπός Αριδαίας 28

Μακεδονικός 23

Θερμαϊκός Θέρμης 20

Γιαννιτσά 19

Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 17

Ν. Καλλικράτεια 15

Θύελλα Σαρακηνών 14

Εδεσσαϊκός 13

Αγροτικός Αστέρας 13

Ποσειδών Μηχανιώνας 12

Νίκη Αγκαθιάς 11

Φλώρινα 10

Αστραπή Μεσοποταμιάς 7

* Άρης Παλαιοχωρίου και ΑΟ Σειρήνα έχουν αποσυρθεί από το πρωτάθλημα

Η επόμενη αγωνιστική:

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

15:00 Εδεσσαϊκός - Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας

15:00 Αγροτικός Ευόσμου - Μακεδονικός

15:00 Αστραπή Μεσοποταμίας - Ποσειδών Μηχανιώνας

15:00 Θερμαϊκός Θέρμης - Γιαννιτσά

15:00 Νίκη Αγκαθιάς - Φλώρινα

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία