ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (25/8)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 25/08/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (25/8)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (1η αγωνιστική)

18:45 Ατρόμητος - ΑΕΛ (ΕΡΤ Sports)

19:15 Πανιώνιος - Βόλος (Novasports 2)

20:00 ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός (PAOK TV)

22:00 ΑΕΚ - Ξάνθη (Novasports 1)

Premier League (3η αγωνιστική)

16:00 Μπόρνμουθ - Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sport 1)

18:30 Τότεναμ - Νιουκάστλ (Cosmote Sport 1)

18:30 Γουλβς - Μπέρνλι

LaLiga (2η αγωνιστική)

18:00 Ντεπορτίβο Αλαβές - Εσπανιόλ (Cosmote Sport 2)

18:00 Μαγιόρκα - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Cosmote Sport 6)

20:00 Λεγανιές - Ατλέτικο Μαδρίτης (Cosmote Sport 7)

22:00 Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sport 2)

Serie A (1η αγωνιστική)

19:00 Ουντινέζε - Μίλαν (Novasports 3)

21:45 Ρόμα - Τζένοα (Novasports 3)

21:45 Κάλιαρι - Μπρέσια

21:45 Βερόνα - Μπολόνια

21:45 Σπαλ - Αταλάντα (Novasports 5)

21:45 Τορίνο - Σασουόλο

21:45 Σαμπντόρια - Λάτσιο (Novasports 4)

Bundesliga (2η αγωνιστική)

16:30 Λειψία - Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Cosmote Sport 3)

19:00 Χέρτα - Βόλφσμπουργκ (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (3η αγωνιστική)

16:00 Μονακό - Νιμ

18:00 Στρασμπούρ - Ρεν

22:00 Παρί Σεν Ζερμέν - Τουλούζ (Novasports 2)

Eredivisie (4η αγωνιστική)

13:15 Βάαλβαϊκ - Ντεν Χάαγκ

15:30 Ουτρέχτη - Φένλο

17:45 Τσβόλε - Σπάρτα Ρότερνταμ

Primeira Liga (3η αγωνιστική)

18:00 Σάντα Κλάρα - Μπελενένσες

18:00 Μαρίτιμο- Τοντέλα

20:30 Πορτιμονένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Cosmote Sport 8)

22:30 Ζιλ Βισέντε - Μπράγκα (Cosmote Sport 7)

23:00 Βιτόρια Γκιμαράες - Φαμαλικάο

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (1η αγωνιστική)

18:45 Ατρόμητος - ΑΕΛ (ΕΡΤ Sports)

19:15 Πανιώνιος - Βόλος (Novasports 2)

20:00 ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός (PAOK TV)

22:00 ΑΕΚ - Ξάνθη (Novasports 1)

Premier League (3η αγωνιστική)

16:00 Μπόρνμουθ - Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sport 1)

18:30 Τότεναμ - Νιουκάστλ (Cosmote Sport 1)

18:30 Γουλβς - Μπέρνλι

LaLiga (2η αγωνιστική)

18:00 Ντεπορτίβο Αλαβές - Εσπανιόλ (Cosmote Sport 2)

18:00 Μαγιόρκα - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Cosmote Sport 6)

20:00 Λεγανιές - Ατλέτικο Μαδρίτης (Cosmote Sport 7)

22:00 Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sport 2)

Serie A (1η αγωνιστική)

19:00 Ουντινέζε - Μίλαν (Novasports 3)

21:45 Ρόμα - Τζένοα (Novasports 3)

21:45 Κάλιαρι - Μπρέσια

21:45 Βερόνα - Μπολόνια

21:45 Σπαλ - Αταλάντα (Novasports 5)

21:45 Τορίνο - Σασουόλο

21:45 Σαμπντόρια - Λάτσιο (Novasports 4)

Bundesliga (2η αγωνιστική)

16:30 Λειψία - Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Cosmote Sport 3)

19:00 Χέρτα - Βόλφσμπουργκ (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (3η αγωνιστική)

16:00 Μονακό - Νιμ

18:00 Στρασμπούρ - Ρεν

22:00 Παρί Σεν Ζερμέν - Τουλούζ (Novasports 2)

Eredivisie (4η αγωνιστική)

13:15 Βάαλβαϊκ - Ντεν Χάαγκ

15:30 Ουτρέχτη - Φένλο

17:45 Τσβόλε - Σπάρτα Ρότερνταμ

Primeira Liga (3η αγωνιστική)

18:00 Σάντα Κλάρα - Μπελενένσες

18:00 Μαρίτιμο- Τοντέλα

20:30 Πορτιμονένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Cosmote Sport 8)

22:30 Ζιλ Βισέντε - Μπράγκα (Cosmote Sport 7)

23:00 Βιτόρια Γκιμαράες - Φαμαλικάο

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία