ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (19/10)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 19/10/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (19/10)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (7η αγωνιστική)

19:30 Ολυμπιακός - ΟΦΗ (Novasports 2)

20:00 Παναιτωλικός - ΑΕΛ (ΕΡΤ Sports)

Football League (4η αγωνιστική)

15:00 Ιεράπετρα - Διαγόρας Ρόδου

15:00 Καλαμάτα - Ιωνικός (ΕΡΤ3)

Premier League (9η αγωνιστική)

14:30 Έβερτον - Γουέστ Χαμ (Cosmote Sports 1)

17:00 Μπόρνμουθ - Νόριτς

17:00 Άστον Βίλα - Μπράιτον

17:00 Τσέλσι - Νιουκάστλ

17:00 Λέστερ - Μπέρνλι

17:00 Τότεναμ - Γουότφορντ (Cosmote Sports 2)

17:00 Γουλβς- Σαουθάμπτον

19:30 Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sports 1)

LaLiga (9η αγωνιστική)

14:00 Έιμπαρ - Μπαρτσελόνα (Cosmote Sport 2)

17:00 Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαλένθια (Cosmote Sport 5)

19:30 Χετάφε - Λεγανιές (Cosmote Sport 2)

22:00 Μαγιόρκα - Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sport 2)

Serie A (8η αγωνιστική)

16:00 Λάτσιο - Αταλάντα (Novasports 1)

19:00 Νάπολι - Βερόνα (Novasports 1)

21:45 Γιουβέντους - Μπολόνια (Novasports 1)

Bundesliga (8η αγωνιστική)

16:30 Ουνιόν Βερολίνου - Φράιμπουργκ (Cosmote Sport 9)

16:30 Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου (Cosmote Sport 3)

16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μάιντς

16:30 Λειψία - Βόλφσμπουργκ (Cosmote Sport 7)

16:30 Βέρντερ Βρέμης - Χέρτα (Cosmote Sport 8)

19:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ - Μπορούσια Γκλάντμπαχ

Ligue 1 (10η αγωνιστική)

18:30 Λιόν - Ντιζόν (Novasports 5)

21:00 Ανζέ - Μπρεστ

21:00 Μετς - Ναντ

21:00 Τουλούζ - Λιλ (Novasports 5)

21:00 Νιμ - Αμιάν

21:00 Ρεμς - Μονπελιέ

Eredivisie (10η αγωνιστική)

19:30 Άλκμααρ - Χέερενφεεν

19:30 Βάαλβαϊκ - Άγιαξ (Novasports 4)

20:45 Τβέντε - Βίλεμ

21:45 Ουτρέχτη - Αϊντχόφεν (Novasports 4)

21:45 Φένλο - Φίτεσε


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (4η αγωνιστική)

15:45 Πανιώνιος - Ρέθυμνο (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play)

15:45 Άρης - Ιωνικός Νίκαιας (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play)

15:45 Προμηθέας Πατρών - Κολοσσός Ρόδου (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play)

15:45 Λάρισα - Ηρακλής (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play)

17:00 ΑΕΚ - Περιστέρι (Cosmote Sport 4)

17:30 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ Sports)

Α2 ανδρών (3η αγωνιστική)

17:00 Ανατόλια - Ψυχικό

17:00 Αγρίνιο - Τρίτων

17:00 Ολυμπιακός Β’ - Φίλιππος Βέροιας (Youtube)

17:00 Απόλλων Πατρών - Αμύντας

17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας - Παγκράτι

Α1 γυναικών (2η αγωνιστική)

15:00 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ


ΒΟΛΕΪ

Α1 γυναικών (1η αγωνιστική)

18:00 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

19:00 Πανναξιακός - Ηλυσιακός

19:00 Θέτις - Αίας Ευόσμου

20:00 Άρης - Ηλιούπολη

20:00 Πορφύρας - Ολυμπιακός


ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (3η αγωνιστική)

16:00 Χίος - ΠΑΟΚ

16:00 Γλυφάδα - Απόλλων Σμύρνης

17:00 Εθνικός - Υδραϊκός

18:00 Πανιώνιος - Βουλιαγμένη

19:00 Παναθηναϊκός - Παλαιό Φάληρο

Α1 γυναικών (Α’ όμιλος, 4η αγωνιστική)

15:30 Ρέθυμνο - Γλυφάδα

17:00 Βουλιαγμένη - Εθνικός

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (7η αγωνιστική)

19:30 Ολυμπιακός - ΟΦΗ (Novasports 2)

20:00 Παναιτωλικός - ΑΕΛ (ΕΡΤ Sports)

Football League (4η αγωνιστική)

15:00 Ιεράπετρα - Διαγόρας Ρόδου

15:00 Καλαμάτα - Ιωνικός (ΕΡΤ3)

Premier League (9η αγωνιστική)

14:30 Έβερτον - Γουέστ Χαμ (Cosmote Sports 1)

17:00 Μπόρνμουθ - Νόριτς

17:00 Άστον Βίλα - Μπράιτον

17:00 Τσέλσι - Νιουκάστλ

17:00 Λέστερ - Μπέρνλι

17:00 Τότεναμ - Γουότφορντ (Cosmote Sports 2)

17:00 Γουλβς- Σαουθάμπτον

19:30 Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sports 1)

LaLiga (9η αγωνιστική)

14:00 Έιμπαρ - Μπαρτσελόνα (Cosmote Sport 2)

17:00 Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαλένθια (Cosmote Sport 5)

19:30 Χετάφε - Λεγανιές (Cosmote Sport 2)

22:00 Μαγιόρκα - Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sport 2)

Serie A (8η αγωνιστική)

16:00 Λάτσιο - Αταλάντα (Novasports 1)

19:00 Νάπολι - Βερόνα (Novasports 1)

21:45 Γιουβέντους - Μπολόνια (Novasports 1)

Bundesliga (8η αγωνιστική)

16:30 Ουνιόν Βερολίνου - Φράιμπουργκ (Cosmote Sport 9)

16:30 Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου (Cosmote Sport 3)

16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μάιντς

16:30 Λειψία - Βόλφσμπουργκ (Cosmote Sport 7)

16:30 Βέρντερ Βρέμης - Χέρτα (Cosmote Sport 8)

19:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ - Μπορούσια Γκλάντμπαχ

Ligue 1 (10η αγωνιστική)

18:30 Λιόν - Ντιζόν (Novasports 5)

21:00 Ανζέ - Μπρεστ

21:00 Μετς - Ναντ

21:00 Τουλούζ - Λιλ (Novasports 5)

21:00 Νιμ - Αμιάν

21:00 Ρεμς - Μονπελιέ

Eredivisie (10η αγωνιστική)

19:30 Άλκμααρ - Χέερενφεεν

19:30 Βάαλβαϊκ - Άγιαξ (Novasports 4)

20:45 Τβέντε - Βίλεμ

21:45 Ουτρέχτη - Αϊντχόφεν (Novasports 4)

21:45 Φένλο - Φίτεσε


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (4η αγωνιστική)

15:45 Πανιώνιος - Ρέθυμνο (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play)

15:45 Άρης - Ιωνικός Νίκαιας (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play)

15:45 Προμηθέας Πατρών - Κολοσσός Ρόδου (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play)

15:45 Λάρισα - Ηρακλής (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play)

17:00 ΑΕΚ - Περιστέρι (Cosmote Sport 4)

17:30 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ Sports)

Α2 ανδρών (3η αγωνιστική)

17:00 Ανατόλια - Ψυχικό

17:00 Αγρίνιο - Τρίτων

17:00 Ολυμπιακός Β’ - Φίλιππος Βέροιας (Youtube)

17:00 Απόλλων Πατρών - Αμύντας

17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας - Παγκράτι

Α1 γυναικών (2η αγωνιστική)

15:00 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ


ΒΟΛΕΪ

Α1 γυναικών (1η αγωνιστική)

18:00 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

19:00 Πανναξιακός - Ηλυσιακός

19:00 Θέτις - Αίας Ευόσμου

20:00 Άρης - Ηλιούπολη

20:00 Πορφύρας - Ολυμπιακός


ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (3η αγωνιστική)

16:00 Χίος - ΠΑΟΚ

16:00 Γλυφάδα - Απόλλων Σμύρνης

17:00 Εθνικός - Υδραϊκός

18:00 Πανιώνιος - Βουλιαγμένη

19:00 Παναθηναϊκός - Παλαιό Φάληρο

Α1 γυναικών (Α’ όμιλος, 4η αγωνιστική)

15:30 Ρέθυμνο - Γλυφάδα

17:00 Βουλιαγμένη - Εθνικός

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία